25°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 42%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Обласний центр можуть закрити для транспорту з інших міст

Про це заявив міський голова Дніпра Борис Філатов в ефірі програми «Грані» на «34 каналі».

За словами Бориса Філатова, в Дніпро щодня в’їжджає близько 15 тисяч машин з іногородніми номерами. Таку статистику навели правоохоронці, які цілодобово чергують на блокпостах.

Міський голова Дніпра зазначив, що контролювати ситуацію дуже складно. Наприклад, Новомосковськ може стати осередком зараження на коронавірус, оскільки там вже зафіксовано кілька випадків COVID-19. Ще у кількох пацієнтів підозри. А ці люди можуть їздити в обласний центр на роботу або до родичів, розносячи інфекцію в математичній прогресії.

«Будемо дивитися по розвитку ситуації. Будемо посилювати заходи, можливо, не будемо пускати іногородніх. Я прекрасно розумію, що деякі люди будуть просочуватися полями, городами, провулками. Чим більше ми скоротимо можливості контактів між людьми, тим у нас вищим буде результат боротьби з епідемією», – зазначив міський голова.

«Я розумію, що будуть їздити. Але наше завдання – звузити горлечко. Якщо ми обмежимо можливості й контакти між людьми, то в такому разі захворюваність не піде по експоненті. У нас не обвалиться охорона здоров’я, і ​​ми пройдемо по краю прірви. Потрібно всім вбити в голову: епідемія – це математика», – наголосив Борис Філатов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.