18°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 51%

Вітер: 5 km/h

USD 26.93   EUR 30.08
Новини 24

Обласною програмою «ЛікиВдома» вже скористалися понад 4 тисячі людей

Програмою «ЛікиВдома» вже скористалися 4,1 тис. мешканців Дніпропетровщини. Місяць тому вона стартувала у п’яти районах області. Запустили проєкт облдержадміністрація разом із сервісом Liki24.com. Основні переваги – оптимальна ціна на медпрепарати та безкоштовна доставка. Про це під час онлайн-брифінгу розповів голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Нині проєкт «ЛікиВдома» реалізуємо у п’яти куточках області. Та у планах – розповсюдити його на весь регіон. Завдяки спільній із сервісом Liki24.com програмі мешканці можуть замовляти і медикаменти за держпрограмою «Доступні ліки». А ще – скористатися безкоштовною доставкою після завершення карантину. Зі старту проєкту в пілотних районах вже здійснили 4,1 тис. успішних доставок», – зазначив Олександр Бондаренко.

Пілотні учасники проєкту «ЛікиВдома» – Дніпровський, Криничанський, Новомосковський, Павлоградський, Криворізький райони.

Замовити доставку ліків на сайті Liki24.com можуть і мешканці інших населених пунктів області. Вона буде безкоштовною весь період карантину. Для цього необхідно сформувати на сайті замовлення та у способах доставки обрати «Доставка Укрпоштою».

Сайт знайде потрібні ліки за оптимальною ціною – з-поміж 55 тис. аптечних товарів. Вартість медикаментів буде на 20% нижчою за середню аптечну.

Посилки отримують у відділеннях Укрпошти. Можна замовити адресну доставку до дверей. У містах – самостійно забирати ліки у зручній аптеці, за умови попереднього бронювання.

На сайті Liki24.com доступні лише медикаменти, які не потребують спеціального температурного режиму зберігання. А також ті, що не входять до переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів, не є сильнодіючими або отруйними лікарськими засобами.

Замовити медикаменти за програмою «ЛікиВдома» можна і телефоном – 068 296 14 52.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.