-3°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 68%

Вітер: 11 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Обрано найкраще фото пам’ятки культурної спадщини області

Фонд «Вікімедіа» підбив підсумки цьогорічного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments). Найкращою у Дніпропетровській області обрано світлину Брянської (Миколаївської) церкви, нині – Будинку органної та камерної музики) у місті Дніпрі. Фото зробив Валентин Ковальов.

Фотографії цієї пам’ятки вже перемагали в обласній номінації у попередні роки.

«Гарна, хоч вже і відома з попередніх конкурсів композиція вдало презентує пам’ятку у навколишньому середовищі. Ніжні кольори та освітлення зимового дня, незайманий сніг створюють емоційне враження чарівної передноворічної казки», – зазначила членкиня журі Наталія Шестакова.

У списку пам’яток Дніпропетровщини 6821 об’єкт. Проте лише п’ята частина з них (1415) представлені фотографіями у Вікісховищі. Цього року 37 конкурсантів подали 2626 світлин 507 об’єктів.

«Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) – фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні – громадською організацією Вікімедіа Україна.

Мета конкурсу – зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії – вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.

Останнє редагування Вівторок, 05 січня 2021 13:23

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.