-2°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 78%

Вітер: 18 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Один із ЦНАПів Кам’янського запрацює у форматі «прозорий офіс»

Філію Кам’янського ЦНАПу, яка працює в Південному районі міста, перетворюють на «прозорий офіс». В одному місці можна буде отримати весь спектр затребуваних послуг – від адміністративних до соціальних. Цьогоріч на проведення реконструкції приміщення Кабмін виділив 11,5 млн грн державної субвенції. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Створення єдиного простору для прозорої та зрозумілої взаємодії між владою та громадянами – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині не лише розширюється мережа ЦНАПів, але й вдосконалюються існуючі. Зокрема, збільшується перелік сервісів: стають доступними не тільки адміністративні послуги, а й комунальні та соціальні», – зазначив Валентин Резніченко.

У Кам’янському в режимі «прозорого» вже функціонує головний офіс ЦНАПу, що на проспекті В.Стуса, 10/12. За таким же принципом діятиме й філія Центру в Південному районі. Наразі триває оновлення приміщення: вже замінили вікна, модернізують фасад. Наступний етап – реконструкція двох поверхів будівлі та благоустрій прилеглої території.

Крім адміністративних і комунальних послуг, тут стануть доступними й соціальні сервіси. Серед них – оформлення довідок у Пенсійний фонд, житлової субсидії, матеріальної допомоги багатодітним родинам, при народженні чи усиновленні дитини, нарахування пільг та ін.

ЦНАП Південного району обслуговує понад 80 тис. кам’янчан. Після відкриття «прозорого офісу» люди зможуть отримувати до 300 послуг.

Сьогодні на Дніпропетровщині працюють 58 ЦНАПів та їхніх філій.

«Прозорий офіс» – це клієнтоорієнтована система надання адмінпослуг. Вона базується на таких принципах, як єдиний простір, ввічливість, стислі й чіткі терміни, комфортні умови для клієнтів, максимальна результативність.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.