28°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 28%

Вітер: 8 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Офіс електропостачальника YASNO у Кам’янському відновлює прийом клієнтів за новою адресою

Оновлений енергоофіс YASNO відтепер обслуговує клієнтів на проспекті Свободи, 35А. У період послаблення карантину спеціалісти електропостачальника здійснюють очний прийом клієнтів за попередньою реєстрацією.

Попередньо записатися на візит до енергоофісу YASNO клієнти можуть через форму попередньої реєстрації на сайті або по телефону: 067-554-21-07 для приватних клієнтів, 067-553-98-68 для юридичних клієнтів.

Піклуючись про безпеку і комфорт клієнтів, постачальник закликає дотримуватись правил під час перебування в енергоофісі: вхід у приміщення лише у масках або респіраторах; не більше одного відвідувача на 10 м2 зали; відстань між відвідувачами під час очікування зовні не менше за 1,5 м.

Після оновлення в енергоофісі YASNO з’явилися: зона продажів товарів та послуг з енергоефективності, термінали самообслуговування для передачі показань лічильника, система електронної черги, зона експрес-обслуговування, де можна вирішити типові питання без очікування, дитячий куточок, окремі зони обслуговування приватних клієнтів та підприємств.

«Більшість питань з електропостачання можна вирішити через дистанційні сервіси YASNO: Особистий кабінет, чат-бот уViber, контакт-центр, сторінку у Facebook. Звертатися особисто до енергоофісів доречно лише у випадках, що потребують оформлення паперових документів», - сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.

Користувачам нагадують, що з питань якості та надійності електропостачання, стабільності напруги, усунення аварій у мережі, встановлення електролічильників та фіксації їх показань, підключення/відключення від мережі клієнтам слід звертатись до свого оператора системи розподілу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.