32°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 32%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Оголошено конкурс на кращий гімн Кам’янського

Міський голова Андрій Білоусов підписав розпорядження про конкурс із відбору проекту Гімну міста Кам’янське.

Як повідомили в міській раді, конкурс проводиться з метою збереження й примноження історичних та культурних традицій, виховання у громадян почуття патріотизму та гордості за своє місто і у зв’язку з перейменуванням Дніпродзержинська на Кам’янське.

Конкурс триватиме з 20 липня по 20 серпня 2018 року. Участь у ньому можуть брати як фізичні, так і юридичні особи, незалежно від професійного рівня, віку та громадянства. На конкурс приймаються авторські (або створені спільно) твори тривалістю до 3-х хвилин.

Зазначається, що текст і музика твору повинні виражати почуття патріотизму, поваги до історії, культури, традицій українського народу і відповідати жанровим особливостям гімну: яскравість та урочистість звучання, чіткість ритму, виразність мелодії тощо. Текст має містити не більше 16-ти рядків та відображати славне минуле і сьогодення міста.

Для участі в конкурсі претенденти подають твори у формі аудіозапису готової виконаної пісні з інструментальним супроводом, достатнім для сприйняття мелодії та характеру пісні. Окремо обов’язково додається текст. Конкурсні матеріали надсилаються на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Визначення переможців конкурсу відбудеться 20 серпня у приміщенні міської ради (кабінет 223) о 15-й годині. Телефон для довідок : (0569) 55-40-31.

Наявний на сьогодні гімн міста «Де Славути вплітаються хвилі…» (слова Валентина Бурхана, музика Юрія Кутєпова) було затверджено 29 грудня 2000 року.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.