Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Оголошено переможців конкурсу «Кам’янський вальс-2019»

Щороку на свято останнього дзвоника випускники готують вальс, який символізує прощання зі школою. У травні-червні нинішнього року департамент з гуманітарних питань міської ради провів конкурс «Кам’янський вальс-2019». До участі в конкурсі направили заявки 15 навчальних закладів міста. Днями журі визначилось із переможцями.

Усі конкурсні матеріали – відеоролики – були розміщені на сторінці Центру позашкільної роботи та дитячої творчості у Facebook. Учасників оцінювали користувачі соцмереж та представники професійного незалежного журі, в яке входили хореографи театру імені Лесі Українки, керівники хореографічних гуртків закладів позашкільної освіти.

За сумарною кількістю онлайн-голосів та балів незалежного журі були визначені три переможці конкурсу: I місце – школа №30; II місце – школа №23; III місце – академічний ліцей №15.

Випускники-переможці зможуть майстерно виконати свій вальс перед великою аудиторією 25 червня. Цього дня за участю міського голови відбудеться урочисте свято «Кам’янський бал медалістів» з нагоди вручення золотих медалей та срібних медалей. Захід відбудеться у приміщенні Нової сцени театру імені Лесі Українки о 16.00. У ході свята пройде церемонія нагородження випускників.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.