10°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 61%

Вітер: 9 km/h

USD 28.38   EUR 33.38
Новини 24

Олімпійський тиждень кам’янських дошкільнят

Традиційно у вересні, до Дня фізичної культури та спорту, в дошкільних закладах міста проводиться Олімпійський тиждень. Його мета – формування у вихованців фізичного і морального здоров’я та пропаганда здорового способу життя.

Цього року Олімпійський тиждень в дошкільних закладах пройшов під гаслом «Олімпійцями зростаємо – обираємо ми спорт!». Участь у ньому взяли 43 дитсадки та 10 дошкільних відділень навчально-виховних комплексів. У спортивних змаганнях, іграх, конкурсах, квестах, флешмобах та інших фізкультурно-оздоровчих заходах було задіяно понад 5000 дітей.

Протягом тижня дошкільнята відвідували спортивні клуби, дитячо-юнацькі спортивні школи, басейн, змагалися у різних видах спорту. Разом з маленькими олімпійцями долучалися до спорту і їх батьки. Протягом тижня у всіх закладах пройшли квести, ранкові зарядки з батьками, спортивні розваги «Тато, мама, я  – спортивна сім’я».

Педагоги презентували нетрадиційні форми і методи фізкультурно-оздоровчої роботи, створення особливого фізкультурно-оздоровчого середовища в дошкільних навчальних закладах.

Олімпійський тиждень завершився підбиттям підсумків та виставкою фотознімків усіх проведених змагань. 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.