7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 29%

Вітер: 17 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Операцію «Зариблення» провели на лівобережжі Кам’янського

Лівобережний дренажний канал поповнили 600 кілограмами мальків прісноводного товстолоба, білого амура та коропа. Молоді рибки мають важливу місію – покращити екосистему водойми.

Операція із зариблення відбулася у рамках проекту «Водойма майбутнього – відродження каналу лівобережжя» конкурсу Бюджету участі.

Один із найпопулярніших проектів-переможців конкурсу 2019 року (автор – Роман Озерний) набрав найбільшу кількість голосів серед екологічних проектів – близько 200 – та отримав 184 тисячі гривень на реалізацію.

Головна мета проекту – штучно зарибити лівобережний канал, що сприятиме самовідновленню водойми.

«Дренажний канал відводить ґрунтові води з лівобережжя. Через нинішній стан довкілля відбувається постійне замулювання каналу. Тож запускається саме та риба, яка виконуватиме його природне очищення, поїдаючи мул та водорості», – каже начальник управління екології та природних ресурсів міської ради Богдан Наполов.

Рибалка з 50-річним стажем Володимир теж не може натішитися з доброї справи. Говорить, і надалі продовжить відстежувати браконьєрів, які виловлюють рибу з сітками та електричними вудками.

Учасники заходу мають величезні надії на свідомість містян та запрошують охочих долучитися до другого туру зариблення дренажного каналу, що відбудеться 3 листопада об 11 годині. У водойму запустять ще 1700 кілограмів малька.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.