27°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 40%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Органи місцевого самоврядування регулюватимуть тарифи в Кам’янському

На черговому засіданні виконком міської ради затвердив Порядок регулювання органами місцевого самоврядування тарифів (цін) у Кам’янському. Про це повідомили в міській раді.

Рішення прийняте з метою проведення в місті ефективної тарифної політики, впорядкування відносин між органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання, які надають побутові, комунальні, транспортні та інші послуги.

Ухвалений Порядок визначає процедуру розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на ці послуги, що подаються виконавчими органами міської ради та суб’єктами господарювання незалежно від форм власності для подальшого встановлення тарифів, відповідно до повноважень, наданих законами України.

Регулюванню підлягають тарифи на послуги з постачання теплової енергії, на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, послуги поводження з побутовими відходами, перевезення пасажирів міським електротранспортом та на міських автобусних маршрутах, ритуальні послуги відповідно до необхідного мінімального їх переліку.

Суб’єкти господарювання здійснюють економічний аналіз фактичних витрат на надання послуг щодо їх відповідності обґрунтованим витратам та подають розрахунки тарифів разом із заявою та підтвердними матеріалами.

Розгляд поданих документів здійснюється протягом одного місяця з моменту реєстрації заяви. За його результатами тарифи на послуги встановлюються рішенням виконкому міської ради. Під час розгляду заяви суб’єкт господарювання має проінформувати споживачів про намір зміни тарифів відповідно до вимог чинного законодавства.

Рішення про встановлення тарифів оприлюднюється органом місцевого самоврядування у засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування не пізніше ніж за п’ять робочих днів із дати його прийняття.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.