-15°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 9 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

Осіння призовна кампанія триває на Дніпропетровщині

Станом на 11 листопада зі збірного пункту Дніпропетровського обласного територіального центру комплектації та соціальної підтримки до Збройних Сил та інших військових формувань України вже відправлено 958 призовників.

Як повідомив начальник відділу призову підполковник Іван Іванов, до Державної прикордонної служби України 11 листопада було направлено 32 призовники і ще 59 відбули проходити службу в лавах Національної гвардії.

Усі хлопці пройшли ретельне медичне обстеження, професійно-психологічний відбір, тестування на COVID-19, а також отримали одноразову грошову виплату у разі призову.

За словами представника Державної прикордонної служби України – начальника групи добору у Дніпропетровській області лейтенанта Олександра Кам’янського, майбутніх прикордонників доправлять до Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерала-майора Ігоря Момота.

Протягом місяця хлопці вивчатимуть тактику прикордонної служби, психологію спілкування, освоюватимуть вогневу та фізичну підготовку. Після завершення навчання всім запропонують службу на ділянках кордону або пунктах пропуску у різних куточках України, за винятком зони проведення операції Об’єднаних сил.

«За час навчання ми повинні підготувати хлопців до того, що вони будуть не тільки обличчям України та зустрічатимуть людей на кордоні, а й першими, хто буде протистояти ворогові. Велику увагу також буде приділено питанню «нульової толерантності до корупції», адже на кордоні існують ризики щодо втягнення військовослужбовців до противоправної діяльності», – говорить лейтенант Олександр Кам’янський.

Восени до лав Збройних Сил України та інших військових формувань Дніпропетровщина планує відправити 1265 чоловіків віком від 18 до 27 років. Призовники, які не мають вищої освіти, служитимуть 18 місяців, зі ступенем спеціаліста або магістра –12 місяців.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.