19°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 71%

Вітер: 7 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Освітяни Кам’янського можуть позмагатися за національну вчительську премію

Стартував новий сезон національної вчительської премії «Global Teacher Prize Ukraine 2020». Номінувати вчителів на отримання нагороди пропонують і мешканцям Дніпропетровщини. Заповнити анкету кандидата на премію можуть і самі педагоги. Оформити заявку слід до 1 серпня 2020-го. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

«Сьогодні освіченість цінується як ніколи. Саме вона формує в людині відповідальність стосовно себе та інших. Під час карантину це допомагає зберегти здоров’я мільйонів людей та врятувати тисячі життів, – зазначили в департаменті. – Дніпропетровщина багата на вчителів-новаторів – креативних, захоплених та відчайдушних. Вони гідні визнання. Тому закликаємо мешканців області: не скупіться на подяку, згадайте ваших провідників у життя і оформіть заявку на отримання національної премії. Звертаємося й до вчителів: відкиньте зайву скромність та долучайтеся до участі».

Номінувати педагога на отримання премії «Global Teacher Prize Ukraine 2020» можуть учні та випускники минулих років. Висунути власну кандидатуру організатори пропонують і вчителям. Для цього слід заповнити відповідну анкету – на офіційному сайті премії. Дедлайн – 1 серпня 2020 року.

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя – 3 жовтня 2020-го.

«Global Teacher Prize» – світова щорічна «Нобелівська премія» для вчителів, започаткована у 2014 році. Національну ж премію «Global Teacher Prize Ukraine» ініціювала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році – аби відзначити внесок українських вчителів у суспільство та підняти престиж професії педагога. Переможець отримує 250 тисяч гривень та поїздку на «Global Education and Skills Forum».

Останнє редагування П'ятниця, 10 квітня 2020 15:21

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.