Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Пасажирам «Укрзалізниці» відкрили доступ до онлайн-бібліотеки

«Укрзалізниця» спільно з електронною онлайн-бібліотекою «Librarius» починає тестування послуги інтерактивної бібліотеки у поїздах далекого сполучення та швидкісних поїздах «Інтерсіті+».

Скористатись бібліотекою може кожен пасажир «Укрзалізниці» за посиланням або за допомогою інформаційних наліпок з QR-кодом у вагонах поїздів. Після сканування коду почнеться завантаження застосунку на базі операційних систем iOS або Android, а якщо його вже встановлено, то посилання спрямує безпосередньо до «залізничного» каталогу «LibrariUZ». У каталозі представлені безкоштовні та платні книжки, які дотичні до теми залізниці або часто обираються пасажирами в дорогу. Загалом бібліотека налічує близько 5 тисяч книжок, третина з яких – безкоштовні.

Доступ до онлайн-бібліотеки відкривається по всіх маршрутах слідування поїздів «Укрзалізниці», втім, рекомендовано завантажувати книжки під час зупинок потяга на станціях за умови стабільного мобільного зв'язку.

Як зазначив в. о. члена правління, керівник пасажирського напрямку «Укрзалізниці» Олександр Перцовський, на реалізацію ідеї з бібліотекою не витрачались кошти залізниці – це повністю партнерський проєкт.

Останнє редагування П'ятниця, 21 травня 2021 15:45

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.