19°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 57%

Вітер: 10 km/h

USD 27.14   EUR 29.93
Новини 24

Передати показники електролічильника тепер можна через автовідповідач

Для клієнтів, які передають показники лічильника електроенергії телефоном, «Дніпровські енергетичні послуги» запровадили нову функцію. Із вересня повідомляти дані можна без очікування з’єднання з оператором.

Завдяки новації клієнти можуть зекономити свій час, коли телефонують до контакт-центру електропостачальника.

Передати показники однозонного лічильника через автовідповідач жителі Дніпропетровщини* можуть за допомогою мобільного або телефона з тоновим набором:  

  • зателефонуйте за номером (056/067/050) 770-11-55;
  • оберіть розділ «Внесення показників лічильників електроенергії», натиснувши цифру «3»;
  • оберіть пункт автоматичної передачі показників;
  • оберіть спочатку свій район, а потім населений пункт;
  • введіть з клавіатури номер особового рахунку, підтвердіть;
  • введіть показники електролічильника, підтвердіть.

Аби коректно внести показники лічильника в автоматичному режимі, клієнтам необхідно чітко дотримуватися інструкцій автовідповідача. Бути уважними при виборі свого району та населеного пункту, вказувати правильний особовий рахунок та показники лічильника, та не забувати підтверджувати внесені дані.  

«Найшвидший спосіб передати показники лічильника – через інтернет в Особистому кабінеті, через мобільній додаток для смартфонів чи сторінку Facebook. Ми подбали і про зручність клієнтів, які не користуються інтернетом або віддають перевагу телефону. Вже не потрібно чекати з’єднання з оператором. Повідомити дані можна за кілька хвилин в автоматичному режимі прямо з мобільного», – сказав директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.

«Дніпровські енергетичні послуги» нагадують: фіксувати показники лічильників потрібно 1 числа місяця та передавати до 5 числа. Тоді клієнт сплачує за фактично використаний обсяг електроенергії. В іншому випадку нарахування здійснюється за середньодобовим споживанням на основі двох фактичних показників, зафіксованих раніше.  

*Споживачі, які підключені до мереж «ДТЕК Дніпровські електромережі». Клієнтам, які підключені до мереж «Центральної енергетичної компанії» чи «Укрзалізниці», необхідно передавати дані своїм операторам системи розподілу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.