15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 42%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Переможців бюджету участі визначатимуть окремо за кожним напрямом

20 травня відбулося засідання Координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі), яке вплинуло на підхід до визначення проектів-переможців. Про це повідомили в міській раді.

Засідання провели з метою забезпечення рівного та неупередженого підходу до визначення переможців з урахуванням рейтингу за кількістю голосуючих.

Запропоновано застосування додаткового врівноваження – за сферами «Комунальні заклади», «Інфраструктура», «Медицина» і «Спорт, культура та екологія». Проекти-переможці визначатимуться окремо за кожним із чотирьох напрямів пропорційно кількості поданих у цій сфері громадських проектів з урахуванням рейтингу. Загалом це 104 проекти, з яких: «Комунальні заклади» – 24%, «Інфраструктура» – 36%, «Медицина» – 17%, «Спорт, культура та екологія» – 23%.

Сума, що виділяється на окрему сферу, буде також визначатися пропорційно до кількості поданих у кожній окремій галузі проектів. Дані пропозиції були підтримані членами Координаційної ради.

Наразі підсумки голосування не є остаточними, оскільки результати оф-лайн введені у систему не в повному обсязі. При закінченні процесу імпортування даних у електронну систему буде проведено наступне засідання Координаційної ради, на якому затвердять перелік проектів-переможців.

Повідомляється, що кожен автор, який бажає перевірити дані оф-лайн голосування за свій проект, може зробити це особисто, звернувшись до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, кабінет 313.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.