14°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 82%

Вітер: 13 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

Пересувна каса водоканалу діє в Кам’янському

Для зручності мешканців міста з оплати послуг водопостачання та водовідведення працює пересувна каса КП «Кам’янський водоканал» Дніпропетровської обласної ради». Це автомобіль «Газель», який має відповідні логотипи, обладнаний комп’ютером, підключений до сервісної бази та касових апаратів.

Пересувна каса здійснює рейди різними районами міста, про що мешканців інформують із гучномовця автомобіля та через голів вуличних комітетів. Під час роботи каси абонент отримує у контролера інформацію щодо особистого рахунку, наявності заборгованості та відразу може сплатити її, отримавши відповіднуквитанцію.

Разом із пересувною касою виїжджає спеціалізована ремонтна бригада, укомплектована спецтехнікою та спецзасобами. Особливу увагу приділяють боржникам, що мешкають у приватних будинках. Якщо абонент безпідставно відмовляється сплачувати борг та не йде на компромісні умови (договір реструктуризації), спеціалізована бригада здійснює обмеження послуг. За повторне підключення абоненту необхідно сплатити додатково.

На підприємстві закликають городян не забувати своєчасно сплачувати за отримані послуги і зазначають, що розрахунки – це стабільна робота підприємства та вода в оселі.

Останнє редагування П'ятниця, 24 квітня 2020 10:43

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.