22°C

Кам’янське

Мінлива Грози

Вологість: 67%

Вітер: 15 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Перша в цьому році сесія міської ради відбулась у Кам’янському

28 лютого відбулося перше цього року пленарне засідання Кам’янської міської ради. Загалом депутати розглянули близько вісімдесяти питань. Серед інших ухвалили кілька рішень про розвиток комунального громадського транспорту, децентралізацію опалення та низку питань у комунальному, гуманітарному і соціальному напрямах.

На початку черги денної депутати взяли до відома звіти керівництва міської прокуратури та поліції. Згідно з останнім, Кам’янське й досі належить до криміногенно небезпечних міст України, хоча тенденція до зменшення правопорушень є.

Одностайно депутати проголосували за низку питань щодо покращення роботи громадського транспорту. Зокрема, дозволили комунальним підприємствам «Транспорт» і «КАТП 042802» укласти договір фінансового лізингу на розширення автобусного і трамвайного парку. Загалом у рамках цієї процедури планується придбати 30 автобусів і 6 трамваїв.

На сесії ухвалено низку змін до раніше прийнятих міських програм: щодо розвитку освіти у місті, підтримки ОСББ, допомоги демобілізованим атовцям. Змінами вдосконалені програми розвитку житлово-комунального господарства, соціально-економічного та культурного розвитку міста. Для зручності мешканців та працівників виконавчих органів у місті реалізується й програма інформатизації та електронного урядування. Як зазначив секретар міської ради Олександр Залевський, електронний документообіг дозволить спростити подання документів, звернень тощо для мешканців, зменшити паперову тяганину для посадовців.

Серед важливого, депутати ухвалили рішення, покликане покращити якість надання послуг теплопостачання. Відтепер у місті визначатимуть доцільність здійснення державно-приватного партнерства у формі концесії. Відповідний закон нещодавно був прийнятий Верховною Радою. Йдеться про передачу певних підприємств, що належать державі чи територіальній громаді, у тимчасову експлуатацію інвесторам.

«Наша основна вимога – це надання якісної послуги з теплопостачання та зниження тарифів для населення. Сьогодні ми не віддаємо в концесію жодних підприємств, а надаємо дозвіл на початок такої процедури. Буде сформовано відповідну комісію, яка розглядатиме пропозиції інвесторів», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Підтримано на сесії й депутатські звернення до вищого державного керівництва. Зокрема, фракція «Батьківщина» закликає провести загальноукраїнський референдум щодо продажу землі, «Свобода» – змінити виборчий кодекс та зменшити партійні внески для участі у прийдешніх місцевих виборах, а члени фракції «Бджола» – переглянути порядок розрахунків за послугу з розподілу природного газу.

Останнє редагування П'ятниця, 28 лютого 2020 16:54

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.