-2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 81%

Вітер: 16 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Перші «100 хвилин для молоді» провели в Кам’янському

11 листопада в рамках молодіжного проєкту з неформальної освіти «100 хвилин для молоді» відбулась перша онлайн-зустріч на тему «Основи менеджменту». Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

Спікером першої зустрічі стала доцент кафедри менеджменту організацій і адміністрування Дніпровського державного технічного університету Маргарита Кучер.

Молодь дізналась про формування системи знань з основ менеджменту, способи, механізми та інструментарій системного управління організацією та найбільш ефективні методики впровадження менеджменту у власне життя.

Наприкінці зустрічі усі охочі мали змогу поставити запитання спікеру. Тема зацікавила багатьох, і пані Маргарита залюбки відповіла на усі запитання. Також учасники звернулись до спікера з проханням надати перелік базових методичних рекомендацій та наукових видань для самостійного, більш глибокого вивчення.

Усього для участі в проєкті зареєструвалися 37 осіб. Майже половина з них – представники молодіжних організацій та осередків, які діють за межами області.

Молодіжний проєкт з неформальної освіти «100 хвилин для молоді», започаткований управлінням молоді та спорту міської ради, передбачає низку онлайн-зустрічей протягом листопада – грудня цього року. Наступна онлайн-конференція відбудеться 18 листопада на тему «Фотограмотність».

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.