Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 33.08
Новини 24

Перший в Україні відеоролик про психологічну реабілітацію атовців створили на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині зняли перший в Україні відеоролик про необхідність психологічної реабілітації атовців. У кадрі – демобілізований із посттравматичним синдромом. Завдяки підтримці рідних і психологів йому врешті вдається повернутися до мирного життя. Короткометражну стрічку презентували у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Психологічна підтримка – важлива частина реабілітації демобілізованих. Отямитися після війни їм допомагають рідні та психологи, – зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. – Про важливість психологічної реабілітації захисників – новий відеоролик. Презентуємо його широкому загалу. Дякуємо всім, хто долучився до створення стрічки».

У трихвилинному ролику – життя одного чоловіка. Він має щасливу родину, та війна проводить межу «до» і «після». Боєць потрапив під обстріл і повернувся додому інвалідом. Кожен його день перетворився на важкий тягар. Жагу до життя повернув хлопцеві новонароджений малюк.

«Під час роботи над роликом вдалися до творчого експерименту. Стрічка складається з кадрів середнього плану. У кожному – головний герой», – розповіла авторка та режисерка відеоролика Катерина Стрельченко.

Головного героя зіграв актор Дніпровського національного українського театру ім. Шевченка, атовець Ігор Кирильчатенко.

 

«Не з чуток знаю, наскільки складно стати до звичайного життя після війни. Звідти хлопці повертаються іншими. Вони потребують особливої уваги і розуміння. А ще – воліють самотужки подолати посттравматичний синдром. У той час, коли конче потребують психологічної допомоги», – сказав Ігор Кирильчатенко.

Щойно відзнятий відеоролик атовці зможуть переглянути на практичних семінарах, які стартують вже 28 серпня. Для хлопців – групові заняття та індивідуальні консультації. Зустрічі пройдуть у Васильківському районі, Павлограді, Нікополі, Жовтих Водах, Дніпрі, Магдалинівці.

Безкоштовну психологічну допомогу бійці можуть отримати і на «гарячій лінії» Дніпропетровської ОДА. Телефон – 0-800-505-085.

Останнє редагування Середа, 21 серпня 2019 14:57

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.