16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 73%

Вітер: 7 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Під Кам’янським рятувальники перевірили лісове господарство

Із 27 квітня, на виконання рішення Дніпровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, рятувальники розпочали перевірку готовності лісових господарств області до пожежонебезпечного періоду 2020 року.

Зокрема, днями рятувальники перевірили Петриківське лісове господарство.

До складу комісії увійшли рятувальники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, фахівці Управління цивільного захисту облдержадміністрації, Дніпровського лісового та мисливського господарства, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Під час огляду рейдова група виїхала до лісових масивів для обстеження створених мінералізованих смуг та протипожежних розривів. Рятувальники оглянули технічні спроможності автомобілів, призначених для залучення під час пожеж, наявність оснащення.

На території Петриківського лісгоспу влаштовано 87 км нових мінералізованих смуг та відновлено 344 км для зменшення поширення вогню у разі пожежі. У лісгоспах є 7 одиниць техніки, пристосованих для пожежогасіння.

У визначені терміни такі перевірки проведуть в усіх лісових господарствах області.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.