Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Біля Кам’янського виявили небезпечні транспортні розв’язки

На однорівневих транспортних розв’язках, розташованих у Петриківському районі на магістралі Н-31 Дніпро – Решетилівка, змінено схему дорожнього руху. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Служба визначила дві проблемні розв’язки: Н-31, км 7+560 – км 9+460 – перетин з вулицею Медовою між смт Петриківка та селом Клешнівка і Н-31, км 11+400 – км 12+400 – перетин з дорогою місцевого значення, ділянка з’єднує села Іванівка та Радісне.

Однорівневі розв’язки були спроєктовані у 2017 році, ділянка дороги відкрита в 2020. У службі визнали, що деякі з проєктних рішень, розроблених раніше, мали у пріоритеті економію, а не безпеку, тож потребують доопрацювання.

Згідно зі схемою, рух транспорту тут буде здійснюватися по кільцю. Рішення тимчасове, надалі передбачено будівництво розв’язок у двох рівнях.

«Формально проєкти ділянок відповідають чинним нормам. Однак після завершення робіт на основному проїзді траси Дніпро – Решетилівка ці розв’язки можуть створити аварійну небезпеку. Службою буде проведена розробка проєктно-кошторисної документації для будівництва розв’язок в двох рівнях. Роботи внесені в плани проєктних робіт 2021 року. Наразі проводяться тендерні процедури у системі Prozorro на розроблення проєкту будівництва дворівневих розв’язок», – зазначають в Автодорі.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Понеділок, 24 травня 2021 10:14

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.