27°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 54%

Вітер: 8 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Під Кам’янським з’явиться мурал із королевою Єлизаветою

У селі Єлизаветівка грядуть незвичайні зміни. Місцева влада вирішила перетворити населений пункт на туристичну перлину області.

Раніше сільський голова Єлизаветівки Максим Голосний поділився планами щодо створення площі імені Королеви Єлизавети. Наступний етап – зображення монарха на адміністративній будівлі. Про це голова розповів у медіацентрі «Інформатора».

«Я надивився, наслухався, перейнявся позитивом і обговорив це з місцевими представниками територіальної громади. Цій ідеї передувало рішення про те, що на знак поваги і подяки Великобританії в зв’язку з невизнанням анексії українських територій Єлизаветівська сільрада вирішила перейменувати центральну площу в площу Королеви Єлизавети II», – розповів голова Єлизаветівки.

Щоб відповідати гучній назві, місцева влада й ухвалила таке рішення. За словами Максима Голосного, спочатку з’явиться пам’ятна дошка, а мурал намалюють у найближчі два місяці.

«Ескіз узгоджений, матеріали закуплені – і, я думаю, найближчим часом мурал стане однією з окрас Дніпропетровщини. Можливо, і туристична складова одночасно», – наголосив він.

Сільський голова розповів, що весь цей час обговорювався порядок повідомлення представників Великобританії про майбутню подію. У підсумку з’явився англомовний лист з ескізом муралу, який розмістять на будівлі Єлизаветівської сільради.

Максим Голосний також додав, що на цьому роботи не закінчуються: вже розроблено проект освітлення площі Королеви Єлизавети. Також там буде відеоспостереження та паркова зона. Нова зона відпочинку стане центром населеного пункту і, як сподівається сільський голова, офіційним пунктом туристичного маршруту.

Художника для реалізації проекту вже обрали, але до закінчення робіт його ім’я розголошувати не хочуть. На створення муралу не витратять ні копійки з бюджету. На перших етапах фінансування візьме на себе сам Максим Голосний. Можливо, пізніше до створення муралу підключаться й інші спонсори.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.