17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 24%

Вітер: 7 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

Під Верховною Радою мітингували освітяни

Близько тисячі освітян із різних міст і областей зібралися на акцію протесту проти змін, які народні депутати запропонували до закону про середню освіту. Про це повідомляє кореспондент «Укрінформ».

Як наголошують протестувальники, їх не влаштовує пропозиція обов'язкової сертифікації, ті пропозиції, які стосуються скасування надбавок вчителям за класне керівництво, перевірку зошитів тощо; запровадження для педагогів 40-годиного робочого тижня, переведення педагогів пенсійного віку на строковий трудовий договір. Також невдоволення викликала теза про скасування надбавок за вчені звання.

Як заявляла раніше міністр освіти і науки України Ганна Новосад, Міносвіти не підтримує правки партії «Голос» до законопроєкту «Про повну загальну середню освіту», що передбачає запровадження 40-годинного робочого тижня для вчителів.

Голова фракції Святослав Вакарчук, який вийшов до мітингарів, у свою чергу наголосив, що партія буде відстоювати підвищення зарплати освітян, за його словами, ті поправки до закону, які викликали обурення освітян, не будуть внесені.

«Усіх тих правок, які сьогодні не на часі, не буде», – сказав Вакарчук і додав, що буде проведено великий круглий стіл за участю профспілки, і зміни до закону будуть напрацьовані разом з освітянами.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.