8°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 77%

Вітер: 16 km/h

USD 28.53   EUR 33.73
Новини 24

Підприємницькі справи

Сьогодні у приміщенні міськради відбулася нарада підприємців. Заступник міського голови та головуючий ради вітає підприємців з професійним святом – Днем підприємця, що відзначається кожну першу неділю вересня - бажає розвитку та наводить приклад,  як працює малий бізнес в інших країнах.

З нагоди свята підприємцям міста вручили грамоти Дніпропетровської обласної ради та подяки  міської влади.

Перше питання, яке підійняли члени координаційної ради - це робота з системою «Прозорро». Депутат міської ради Олександр Олянюк  каже: «Після того, як підвищили межу «Прозорро» з 3 тисяч до 50, більшість закупівель проходило повз систему.» Він наголошує на потребі повернутися до старого порогу. 

Координатор системи «Прозорро»в Дніпропетровській області Денис Селін зазначає: «Підприємці області готові працювати в системі. Для багатьох «Прозорро» відкриває більше ринкових горизонтів для діяльності.»

Члени координаційної ради прийшли до висновку: винести питання змін у «Прозорро» на окреме обговорення в межах позачергового засідання координаційної ради. До цього головуючий доручив фахівцям проаналізувати ситуацію, щоб прийняти остаточне рішення.

Серед інших питань, які викликали активне обговорення, стала ситуація з встановленням приладів зі збору жирів в місцях громадського харчування та рестораціях і можливості подальшої утилізації відходів.

У ході засідання заслухали доповідь про роботу нещодавно створеного Управління споживчої служби в місті, питання щодо утримання території міста в належному стані, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності у межах міста.

Автор: Анна Шостак

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.