20°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 90%

Вітер: 20 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Підприємці Кам’янського можуть отримати допомогу від держави

Служба зайнятості допомагає роботодавцям отримати не тільки кваліфіковану робочу силу, а і соціальну підтримку. Кам’янський міський центр зайнятості провів черговий вебінар для представників малого і середнього бізнесу та фізичних осіб – підприємців на тему «Актуальні питання щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину».

У заході взяли участь 10 роботодавців. Під час вебінару присутні дізналися про послідовність дій та перелік документів, які необхідні для отримання фінансової допомоги від держави. Роботодавців інформували про механізм надання допомоги по частковому безробіттю під час карантину.

Така допомога надається роботодавцям, які зупинили чи скоротили свою діяльність у зв’язку з карантином:

- суб’єктам малого та середнього бізнесу, які мають найманих працівників;

- приватним підприємцям, які мають/не мають найманих працівників.

Щоб отримати допомогу, треба звернутися до центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску протягом 90 днів із моменту зупинення чи скорочення діяльності та подати необхідний пакет документів.

Обов’язковою умовою для оформлення допомоги є сплата єдиного внеску за 6 місяців, які передували зупиненню чи скороченню діяльності.

Допомога по частковому безробіттю не оподатковується та надається на період зупинення чи скорочення діяльності + впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Станом на сьогодні до Кам’янського міського центру зайнятості подано близько 100 пакетів документів (більшість – від ФОПів, які не мають найманих працівників).

Кам’янська міська рада

1 коментар

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.