16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 72%

Вітер: 4 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Пішов з життя Почесний громадянин Кам’янського Олександр Михайлов

18 червня Кам’янське зазнало тяжкої втрати: на 92-му році життя перестало битися серце Почесного громадянина міста Михайлова Олександра Михайловича.

Михайлов Олександр Михайлович народився 2 січня 1929 року в селі Северинівка Іванівського району Одеської області у багатодітній селянській родині. Під час війни в травні 1944 року був мобілізований на спорудження польових оборонних позицій на північ від міста Кишинів. Після війни, в 1947 році закінчив 7 класів Северинівської середньої школи і вступив до Петровського ветеринарного технікуму, який закінчив у 1950 році та продовжив навчання в Одеському сільськогосподарському інституті на ветеринарному факультеті. У 1955 році отримав спеціальність ветеринарно-санітарного лікаря з експертизи харчових продуктів.

Після закінчення інституту працював на керівних посадах в установах ветеринарної медицини та підприємств харчової промисловості у районному центрі Бородіно Одеської області та місті Дніпродзержинську. Із 1970 по 1989 роки очолював Дніпродзержинський молочний завод. Під керівництвом Олександра Михайловича підприємство в 1976 році нагородили орденом Трудового Червоного Прапора за виробництво високоякісних молочних продуктів і дострокове виконання п’ятирічного плану. Йому вдалося вивести завод на перші місця не тільки в області, а й в Україні, а згодом – в Радянському Союзі.

З 1966 по 1989 і з 2006 по 2011 роки був депутатом районної та міської рад.

Із 1989 року брав активну участь у ветеранському русі міста й області. Більше 15 років очолював Дніпродзержинську міську організацію ветеранів.

За трудову діяльність нагороджений Орденом «Знак Пошани».

Рішенням міської ради за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху міста, військово-патріотичне виховання підростаючого покоління у 2003 році Олександру Михайловичу було присвоєно звання «Почесний громадянин м.Дніпродзержинськ».

Життєвий і трудовий шлях Олександра Михайловича є взірцем справжнього патріотизму, прагнення віддати всі свої сили та знання на благо рідної країни. Щира і порядна людина, він завжди активно вболівав за розвиток рідного міста та служив йому сумлінною багаторічною працею.

Міський голова Андрій Білоусов, Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття з приводу тяжкої втрати всім рідним, близьким та друзям покійного.

Світла пам’ять про Олександра Михайловича Михайлова назавжди залишиться в наших серцях.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.