17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 23 km/h

USD 28.13   EUR 33.88
Новини 24

Пішов з життя відомий кам’янський хореограф

26 лютого 2021 року після тяжкої хвороби пішов з життя Микола Ілліч Дрьомін, член Асоціації спортивного бального танцю України. Про це повідомили в Академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки.

«У Кам’янському Миколу Ілліча знають як видатного тренера з бальних танців, без перебільшення можна сказати, що він був засновником школи спортивного бального танцю в нашому місті», – зазначають у театрі.

Народився Микола Дрьомін 22 жовтня 1953 року у місті Іваново. У 1978 році почав працювати у Дніпродзержинську, в Палаці культури ім. Горького, де створив ансамбль бального танцю «Елегія». Цей колектив дуже швидко став популярним, здобув звання народного ансамблю і підтверджував це звання кожні два роки. Микола Ілліч виховав не одне покоління танцюристів-бальників, в нього вчилися майже всі нинішні керівники колективів бального танцю у Кам’янському.

Після закриття Палацу ім. Горького Микола Ілліч вів гуртки бального танцю у навчальних закладах міста, зокрема у школі № 36 (сучасна назва – ліцей № 1). А в останні кілька років – співпрацював із Театром ім. Лесі Українки, спочатку проводив заняття з бального танцю з акторами, а потім викладав хореографію для вихованців театральних студій Творчої Майстерні «Гармонія», яка була створена при театрі. Останні два роки Микола Ілліч створив при Майстерні власну студію – Театр танцю «Дзеркало».

«Микола Ілліч Дрьомін залишиться в пам’яті своїх учнів, колег, друзів, як людина надзвичайно добра, чуйна, артистична, безмежно віддана своїй справі», – наголошують у театрі ім. Лесі Українки.

Останнє редагування П'ятниця, 26 лютого 2021 15:10

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.