18°C

Кам’янське

Rain

Вологість: 68%

Вітер: 22 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

Питання безпечної життєдіяльності обговорили в Кам’янському

У Кам’янському під головуванням заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Тетяни Завгородньої пройшло засідання міської координаційної ради з безпечної життєдіяльності населення. Про це повідомляють у прес-службі міської ради.

У засіданні взяли участь члени координаційної ради, керівники комунальних установ, представники підприємств міста, де траплялися нещасні випадки зі смертельним наслідком.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання про стан безпечної експлуатації атракціонної техніки підвищеної небезпеки і про виконання законодавства щодо забезпечення населення доброякісною та безпечною для здоров’я людини питною водою. Також члени ради заслухали представників підприємств, де мали місце групові та нещасні випадки зі смертельним наслідком.

Директор комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку» повідомила, що у міському парку встановлено 17 атракціонів, з яких 10 належать до атракціонів з підвищеною небезпекою. Підприємство має дозвіл від Держпраці на експлуатацію даних об’єктів. Перед початком сезону спеціалісти ДП «Придніпровській ЕТЦ» проводять технічний огляд усіх атракціонів. За результатами техогляду всі об’єкти допущені до експлуатації, яка здійснюється відповідно до «Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки». На кожному атракціоні для відвідувачів Центрального парку вивішені правила користування технікою.

Заступник генерального директора КВП «Міськводоканал» звернув увагу присутніх на те, що підприємство купує воду питної якості у КП «Аульский водовід» та реалізує її мешканцям і організаціям міста. Власні водоочисні споруди на комунальному підприємстві відсутні. Для забезпечення мешканців міста питною водою відповідно до санітарних вимог Міськводоканалом вжито низку заходів: посилено лабораторний контроль водопровідної мережі, проводиться промивка та дезінфекція резервуарів чистої води, здійснюються порайонні промивки водопровідних мереж та промивки тупикових точок водопровідної мережі міста згідно з затвердженими графіками.

Заступник начальника управління промислової безпеки ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» доповів, що на підприємстві з початку поточного року сталося два нещасних випадки зі смертельним наслідком. Керівник повідомив, що комбінат вживає усіх можливих заходів для недопущення в подальшому випадків травмування на виробництві.

Підбиваючи підсумки засідання, заступник міського голови Тетяна Завгородня побажала керівникам комунальних установ міста і надалі утримувати в належному стані атракціонну техніку та забезпечувати населення міста доброякісною і безпечною для здоров’я людини питною водою, а керівництву ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» – вживати заходів щодо зниження виробничого травматизму.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.