10°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 71%

Вітер: 13 km/h

USD 28.08   EUR 34.28
Новини 24

Питання довкола «Рокобану» з’ясовували в Кам’янському

«Скандальне підприємство «Рокобан» розпочало свою роботу в нашому місті», – така новина нещодавно з’явилася в Інтернеті та сколихнула спільноту Кам’янського.

За дорученням міського голови на територію, де наразі розміщується «Рокобан», була направлена спеціальна екологічна комісія, аби на місці перевірити діяльність підприємства.

Керівництво департаменту екології та природних ресурсів, депутати, представники інших структурних підрозділів міської ради, працівники Держспоживслужби, поліція та засоби масової інформації – загалом близько тридцяти людей сьогодні зранку намагалися потрапити до промзони по Баглійському провулку.

Приїхав на місце і представник «Рокобану», який повідомив, що не уповноважений давати коментарі.

Втім, комісії все ж таки вдалося потрапити на територію та оглянути обладнання.

Привезли устаткування більше року тому. Тоді ж планували ввести його в експлуатацію, але, зустрівши опір керівництва міста, справа так і не зрушила. Проте, зауважують фахівці, законних підстав перешкоджати діяльності підприємства наразі немає.

«Ми зафіксували, що ніякої діяльності підприємство не веде. Згідно з чинним законодавством, дозволи на викиди дає Київ, не питаючи в міста та його жителів. Проте ми і далі будемо пильно стежити за діями Міністерства, яке повинно заборонити або дозволити підприємству працювати. А також продовжимо боротися і відстоювати інтереси міста та його жителів», – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів міської ради Юрій Лисяк.

Наразі департамент направив численні звернення до профільного Міністерства енергетики та захисту довкілля України. Також ведуться перемовини з департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації. Заяви направлені й у правоохоронні органи. Кам’янське і без того переповнене підприємствами-забруднювачами, і таким гостям тут не раді, зауважив наостанок Юрій Лисяк.

Останнє редагування Четвер, 10 вересня 2020 16:32

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.