30°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 19 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Питання організації в місті громадських робіт обговорили у Кам’янському

5 лютого відділ праці та соціально-трудових відносин міської ради провів першу в цьому році нараду щодо організації в Кам’янському громадських робіт протягом 2020 року.

У нараді взяли участь представники виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста, територіальних центрів соціального обслуговування та Кам’янського міського центру зайнятості.

Начальник відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради Іван Процик повідомив, що виконком вніс зміни до рішення «Про організацію громадських робіт» та затвердив перелік видів робіт, які можуть застосовуватись для організації громадських робіт в місті у 2020 році.

Серед них: надання допомоги учасникам АТО, ООС та їх сім’ям; догляд за громадянами у закладах соціальної сфери; будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери; благоустрій; роботи із розчищення снігових заметів тощо.

Також, як зазначив Іван Процик, у міському бюджеті на цей рік передбачені кошти на реалізацію Програми зайнятості населення Кам’янського на 2018-2022 роки в розмірі 249 тисяч гривень.

Крім цього, представники роботодавців, за участю яких планується проведення громадських робіт, отримали від Кам’янського міського центру зайнятості й відділу праці та соціально-трудових відносин відповіді на запитання щодо порядку укладення договорів на такі роботи.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.