33°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 11 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Питання відкриття дитсадків вирішували в Кам’янському

28 травня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основне питання – відкриття у місті дошкільних навчальних закладів.

Як повідомила директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко, наразі адміністрації дошкільних навчальних закладів здійснюють формування груп за заявами батьків, переоблаштування ігрових і спальних кімнат для дотримання безпечної відстані між дітьми. Проводиться закупівля необхідної кількості засобів індивідуального захисту, дезінфекційних та мийних засобів.

Також буде обмежено кількість дітей у групах, щоб знову ж таки максимально забезпечити соціальну дистанцію, та скореговано графік роботи дошкільних закладів.

Заслухавши доповідь Тетяни Онищенко, члени комісії ухвалили рішення про надання дозволу на відкриття з 1 червня закладів дошкільної освіти Кам’янського.

Керівники закладів дошкільної освіти мають неухильно дотримуватися виконання Тимчасових рекомендацій з організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України.

Комісія також прийняла рішення про надання дозволу на роботу інклюзивно-ресурсних центрів, проведення практичних занять із водіння автомобіля вихованцями комунального закладу «Міжшкільний ресурсний центр» та плавпрактики курсантам морського відділення комунального закладу «Флотилія юних моряків і річковиків». В усіх випадках має бути дотримано усіх необхідних протиепідемічних заходів.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Четвер, 28 травня 2020 17:01

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.