18°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 59%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Пляж Кам’янського підготували до літнього сезону

30 травня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов перевірив готовність міського пляжу до офіційного початку купального сезону.

У рамках підготовки до роботи пляжу в літній період тут виконали цілий комплекс заходів з благоустрою: відремонтували і пофарбували обладнання (пляжні грибки, роздягальні, навіси, лавки та багато іншого), викосили траву, провели дератизацію, дезінсекцію від кліщів та інших небезпечних комах. Завезли та розпланували по прибережній території свіжий пісок, водолази обстежили і почистили дно акваторії, встановили обмежувальні буйки. Також уздовж набережної встановили додаткові урни і облаштували точки збору сміття.

Усе літо на пляжі чергуватимуть рятувальники і медики. Робота медичного пункту повністю організована. Є всі медикаменти, щоб у разі потреби надати відпочивальникам першу допомогу. Найчастіше люди звертаються в медпункт при перегріванні, алергічних реакціях і різких стрибках тиску. Медпункт буде працювати з 1 червня весь літній сезон – в будні, вихідні та святкові дні.

«Територія зони відпочинку повністю упорядкована. Підписано паспорт санітарної готовності пляжу, який дозволяє йому працювати весь літній період», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.