8°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 80%

Вітер: 9 km/h

USD 28.28   EUR 33.48
Новини 24

Почесний громадянин міста Лев Єжевський відзначає 90-річний ювілей

Сьогодні, 2 вересня, свій 90-річний ювілей відзначає Почесний громадянин Кам’янського, заслужений тренер України та Республіки Казахстан, Почесний діяч спорту Республіки Казахстан Лев Рудольфович Єжевський.

За дорученням міського голови Андрія Білоусова ювіляра привітала заступник міського голови Тетяна Завгородня, яка побажала Льву Рудольфовичу здоров’я, наснаги та ще довгих років життя.

Лев Рудольфович Єжевський народився 2 вересня 1930 року у Владивостоку в родині робітників. Трудову діяльність розпочав у 1950 році помічником машиніста паровоза на Дніпровському металургійному заводі ім. Дзержинського. У 1961 році закінчив Київський державний інститут фізичної культури. Упродовж 1956–1972 рр. – тренер з греко-римської боротьби СК «Дзержинка». За період тренерської роботи підготував і виховав 80 спортсменів та 23 майстрів спорту, переможців міських, обласних, республіканських та всесоюзних змагань. У 1958–1960 рр. тренував Нурсултана Назарбаєва, майбутнього Президента Республіки Казахстан.

Від 1972 року до виходу на пенсію у 1996 році працював керівником фізичного виховання ПТУ №22. Проводить велику роботу з розвитку і поглиблення дружніх зв’язків між Україною і Республікою Казахстан.

Рішенням виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради від 9 жовтня 2003 року №575, за вагомий особистий внесок у зміцнення та збагачення міжнародних зв’язків у галузі фізичної культури та спорту, активну участь і значні здобутки в розвитку спорту найвищих досягнень, пропаганду і втілення здорового способу життя засобами фізичної культури та спорту, виховання підростаючого покоління удостоєний звання «Почесний громадянин м.Дніпродзержинськ».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.