17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 5 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Почесного громадянина Кам’янського привітали з ювілеєм

Почесного громадянина Кам’янського Євгена Вікторовича Сорокіна привітали з 75-річним ювілеєм. Понад 25 років він віддав розвитку міста. Вітали почесного громадянина представники департаменту соціальної політики міської ради.

Незважаючи на поважний вік, Євген Вікторович бадьорий та сповнений енергії. Між тим свій трудовий шлях він розпочав ще у 1964 році зі слюсаря обладнання і допрацював аж до керівних посад. Своєю наполегливою працею доклав чимало зусиль задля розвитку Кам’янського. Доля рідного міста небайдужа йому і донині.

«Ми бачимо, що обстановка не зовсім однозначна і проста, але місто розвивається. Це дуже приємно. Я у місті з 1946 року, народився тут, виріс. Мене доля зіткнула не просто з організаційними питаннями – з роботою промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, екології», – зазначив Євген Сорокін.

Загалом у Кам’янському 21 почесний громадянин міста. За дорученням міського голови людей, що зробили значний особистий внесок в становлення Кам’янського, відзначають у День міста, а також на ювілейні дати народження.

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.