2°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 94%

Вітер: 18 km/h

USD 28.63   EUR 34.08
Новини 24

Подарунок для вихованців НВК «Гармонії»

Оновлена і модернізована територія площею близько 3 тисяч м.кв, нове футбольне та волейбольне поля, доукомплектовані дитячі майданчики, бігова доріжка та спортивні снаряди. 22 вересня в НВК «Гармонія» відкрили низку нових спортивно-розважальних майданчиків.

Ініціаторами створення комфортних умов для малечі стали команда молодих активістів «ЛП-40» та благодійний фонд «Майстерня добра». Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов розповів: «За рахунок спонсорських коштів придбали для НВК «Гармонія» баскетбольний, волейбольний та футбольний майданчики. Місто взяло на себе облаштування бігової доріжки з асфальтним покриттям. Саме це і є соціальний договір, коли громадська організація допомагає місту в розвиту спорту».

 

За словами активіста Павла Кобилянського, ідея впровадження масштабного проекту з'явилася після проходження тренінгу із саморозвитку в Києві. По закінченню курсів вся група – а це люди з різних міст України – хотіли зробити свій внесок у розвиток суспільства.

«НВК «Гармонія» - це найбільший інтернат України за чисельністю вихованців - понад 500 дітей. У закладі малеча займається у шести спортивних секціях: футбол, спортивний туризм та альпінізм, танцювальна аеробіка, шахи, шашки і греко-римська боротьба. Саме тому вибір пав на цю установу», - поділився ініціатор проекту.

 

По закінченню святкового заходу, частина дітей і навіть активісти команди «ЛП-40» взяли участь у забігу на дистанцію в 30 метрів. На останок зустрічі молоді лідери вручили вихованцям закладу спортивний інвентар.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.