5°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 18 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

Подати заяву до ДРАЦСу - не виходячи із дому

На Дніпропетровщині з’явилася нова он-лайн послуга. Для городян, які вирішили побратися, тепер не обов’язково йти до ДРАЦСу, щоб подати заяву. Завдяки сучасному прогресу, відтепер це можна зробити в он-лайн режимі.

Нову адмінпослугу можна отримати на порталі iGov.org.ua або на сайті minjust.gov.ua. Її презентували в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.
Замовити послугу просто. Треба зайти на портал iGov.org.ua. Далі авторизуватися через програму BankID, яка дозволяє підтвердити особу шляхом використання банківських даних.
Після цього заповнити форму заявки. Треба зазначити контактні дані: e-mail та телефон. Потім обрати ДРАЦС, у якому пара бажає провести урочисту церемонію. До заяви додається квитанція про оплату послуги.
Далі наречений та наречена обирають бажані дату та час для розпису, заповнюють особисті дані. Один клік і послуга замовлена.
Про кожен етап виконання заявки та про готовність документів інформуватиме sms-повідомлення.
Послуга доступна у Дніпрі та Дніпровському районі. Але незабаром розповсюдимо її на всю область, зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський. В електронному вигляді можна замовити й інші послуги РАЦСу – подати заяву на зміну імені, отримання свідоцтва про народження чи смерть, повторну видачу документів.
Для зацікавлених та бажаючих побратися усі деталі на порталі iGov.org.ua.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.