Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Податківці Дніпропетровщини провели брифінг для ЗМІ

У сучасну епоху інформація є одним з найважливіших і глобальних ресурсів, а доступ до неї – необхідним елементом успіху у будь-якій галузі, зокрема й у сфері податків. Податкова служба Дніпропетровської області приділяє особливу увагу комунікаціям із засобами масової інформації.

У День працівників радіо, телебачення та зв’язку представники радіо і телебачення – партнери податкової були запрошені на брифінг начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ганни Чуб з нагоди їх професійного свята. З урахуванням сьогодення захід пройшов у режимі онлайн.

Ганна Чуб привітала представників ЗМІ зі святом та зауважила, що відкрите суспільство неможливо побудувати без мас-медіа. Адже саме вони доносять до суспільства достовірну податкову інформацію, що відіграє важливу роль у вихованні сумлінного платника податків.

«Уже сьогодні податкова служба – це сервісна служба, яка надає якісні електронні послуги. Ми вийшли на сучасний рівень спілкування з платником, контакт із бізнесом відбувається у новому форматі. Найбільш популярний із сервісів – Електронний кабінет. Цим сервісом можна скористатись цілодобово як з комп’ютерів, так і з смартпристроїв у режимі онлайн, що спрощує ведення бізнесу.

Ми є у соціальних мережах – це і Фейсбук, і Ютуб. Крім того, корисну інформацію можна отримати у телеграм-каналі «Податкова служба». Також податкова служба долучилася до впровадження нового проекту «Е-малятко», який стартував на початку цього року. Новий сервіс дозволяє дітям, яким виповнилося 14 років, отримати 2 послуги за однією заявою – оформлення паспорта та номера платника податків. Тобто стала доступною офлайн-послуга оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків», – зазначила Ганна Чуб.

Представники ЗМІ отримали від очільниці управління відповіді на запитання стосовно діяльності служби. Наприкінці заходу Ганна Чуб подякувала журналістам за співпрацю, за їх внесок у становлення податкової культури та висвітлення діяльності служби, побажала міцного здоров’я, нових яскравих проєктів і професійного зростання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.