15°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 75%

Вітер: 16 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

Поліцейські обговорили протидію домашньому насильству в умовах карантину

Як зазначив заступник начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Сергій Мороз, з моменту запровадження карантинних заходів в області не зафіксовано зростання числа випадків домашнього насильства. Як і раніше, щоденно до поліції надходить приблизно 40–50 викликів за добу.

Про це він розповів 22 квітня під час спільної наради за участі представників поліції, громадських організацій та органів державної влади. У режимі відеоконференції вони обговорили спільні дії для ефективного реагування на випадки домашнього насильства та превентивні заходи взаємодії в умовах карантину.

Сергій Мороз повідомив, що у 2020 році до поліції за фактами вчинення домашнього насильства звернулося понад трьох тисяч осіб, переважна більшість яких – жінки. «Для захисту жертв домашнього насильства поліцейські склали відносно кривдників 2200 термінових заборонних приписів», – зазначив він. Однак протидія домашньому насильству – це проблема не лише правоохоронних органів, тому Сергій Мороз акцентував увагу учасників наради на  протидію домашньому насильству в рамках своїх повноважень.

Представник управління дотримання прав людини Наталія Урман зауважила, що поліція готова оперативно реагувати у разі збільшення числа таких випадків. Адже режим самоізоляції може загострити вже існуючі проблеми у родині.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.