16°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 28%

Вітер: 9 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

Поліція України отримає зброю нового зразка

Переозброєння поліції зброєю превентивного характеру – це наступний етап реформування системи і крок до європейських стандартів. Використання нового озброєння дозволить зупинити правопорушника і зберегти йому життя. Тож усі наряди поліції, які безпосередньо залучаються до заходів із забезпечення публічної безпеки та правопорядку, будуть оснащенні пістолетами-кулеметами «МР-5».

Про це сьогодні, 15 травня, повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв під час презентації нового озброєння.

За його словами, до сьогодні поліцейські несли службу з бойовим автоматом моделі Калашникова. Проте завдання Нацполіції є правоохоронними – на відмінну від завдань підрозділів Збройних Сил, які обороняють державу та протидіють збройному опору. Відтак поліцейський повинен зупинити правопорушника, зберігши життя йому, оточуючим людям, а також своє життя.

«Автомат Калашникова – це зброя, яка потрібна солдату в армії.  Він призначений для того аби знищувати злочинця. Новий вид зброї має превентивний характер. Поліцейський, який використовує зброю як крайній захід, повинен зупинити правопорушника, дати йому право на життя, а потім притягнути його до кримінальної відповідальності», – сказав Голова Нацполіції.

Сергій Князєв наголосив, що пістолети-кулемети «МР-5» використовуються у діяльності поліції більшості країн – зокрема, Німеччини, Австрії, Великої Британії, Франції, Італії, а також США.

«Найближчим часом всі наряди Нацполіції, які несуть службу на вулицях, в аеропортах, на вокзалах, будуть забезпечені новою зброєю – пістолетом-кулеметом «МР-5», – зазначив Голова Нацполіції.

Останнє редагування Середа, 15 травня 2019 15:21

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.