9°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 86%

Вітер: 10 km/h

USD 28.69   EUR 33.59
Новини 24

Поліція Кам’янського зустрілася з представниками громадської організації

У Камянському відбулась робоча зустріч поліції з представниками громадської організації «Громадянська мережа «Опора».

Темою зустрічі було обговорення формату співпраці Кам’янського відділу поліції з представниками всеукраїнської організації громадського контролю під час передвиборчої кампанії та виборчого процесу. У заході взяли участь керівники відділу і підпорядкованих відділень поліції та представники організації «Опора».

Начальник Кам’янського відділу поліції Андрій Пінчук зазначив, що поліція поза політикою і не виступає на підтримку того чи іншого кандидата. «Головне завдання поліції – забезпечення правопорядку до та під час виборів. З метою недопущення порушень виборчого законодавства поліція Кам’янського зацікавлена та готова до тісної взаємодії з представниками «Опори», – наголосив Пінчук.

Представниця від «Опори» Тетяна Войтова розповіла, що основні завдання організації – це спостереження за виборчим процесом в межах чинного законодавства. Також вона повідомила, що з метою підвищення обізнаності поліцейських у виборчому процесі, вдосконалення її знань та навичок напередодні та під час місцевих виборів представники Опори розробили на навчальній платформі дистанційні онлайн–курси для співробітників поліції.

Наприкінці зустрічі учасники домовились про постійну взаємодію поліції та громадської організації «Громадянська мережа «Опора» з виявлення та негайного реагування на можливі порушення у нинішньому виборчому процесі.

Останнє редагування Четвер, 24 вересня 2020 14:29

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.