16°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 9 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

Поліція розслідує незаконне виділення землі на Блакитному озері

Поліція проводить розслідування за фактом підробки документів, на підставі яких була незаконно виділена земельна ділянка біля озера Блакитне у Петриківському районі. Про це повідомили в Національній поліції.

За заявою жителя села Єлизаветівка слідчі Петриківського відділення поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення).

Досудовим розслідуванням встановлено, що сесія, на підставі якої був виданий акт про право власності на землю мешканцю села Єлизаветівка, не відбувалася у день, зазначений в документації. Також в архіві Держгеокадастру відстутні відомості про акт на право власності на цю земельну ділянку. Це свідчить про те, що земельна ділянка була виділена за підробленими документами.

Згідно з інформацією Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області, озеро Блакитне перебуває на балансі вказаної установи та є водоймою, до якої повинен здійснюватися безперешкодний доступ громадян.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.