11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Поліцію Кам’янського знов очолив Сергій Лукашов

9 лютого в Кам’янському представили нового главу поліції. На посаду начальника Кам’янського районного управління поліції призначений полковник поліції Сергій Олександрович Лукашов. На посаду його заступника призначений Андрій Анатолійович Пінчук.

З призначенням Сергія Лукашова привітав міський голова Андрій Білоусов.

«Протягом трьох років Сергій Олександрович Лукашов працював у нас в місті. Ми знаємо його як відповідального керівника, бажаємо йому плідної роботи і будемо всіляко допомагати його діяльності, спрямованій на забезпечення правопорядку в Кам’янському. Міська влада в особі міської ради згідно з прийнятими програмами буде і далі надавати підтримку правоохоронним органам, оскільки ми прекрасно розуміємо, наскільки важливою є робота в сфері забезпечення правопорядку. Хочу також подякувати за спільну роботу Андрію Пінчуку і керівництву Національної поліції області за те, що підтримують і допомагають нашому місту в забезпеченні правопорядку», – сказав Андрій Білоусов.

«Я звик працювати наполегливо і не підводити своє керівництво. Моя основна мета – забезпечити захист і безпеку жителів міста. Дякую керівництву ГУНП в Дніпропетровській області за надану довіру, і вона дійсно буде виправдана. Також дякую попередньому керівнику Андрію Пінчуку за видимі позитивні зміни і напрацювання», – зазначив Сергій Лукашов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.