22°C

Кам’янське

Мінлива Грози

Вологість: 67%

Вітер: 15 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Поліцію області переведено на посилений варіант несення служби

Про це під час відеоселекторної наради повідомив Голова Нацполіції Ігор Клименко. Поліцейським Дніпропетровщини надали вказівки про посилення заходів безпеки в умовах карантинних обмежень.

Із 17 березня ситуаційний центр ГУНП в Дніпропетровській області переводиться у надзвичайний режим діяльності. У разі появи та збільшення кількості інфікованого населення в області буде збільшено кількість патрулів. Крім цього, поліція вживатиме заходів для протидії нелегальній торгівлі лікарськими засобами.

Поліція Дніпропетровської області готова до забезпечення публічної безпеки та реагування на порушення обмежувальних заходів через загрозу поширення коронавірусної інфекції. Правоохоронці займатимуться превентивною роботою, а в разі виявлення порушень – діятимуть відповідно до чинного законодавства. 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та ст.325 Кримінального кодексу України за порушення правил карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.