8°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 46%

Вітер: 11 km/h

USD 27.58   EUR 29.98
Новини 24

Пологовому відділенню Кам’янського передали нове обладнання

Влада Кам’янського і ПрАТ «ДКХЗ» реалізували черговий партнерський проект. 23 жовтня в пологовому відділенні міської лікарні №9 відбулася презентація нового медичного обладнання, яке допоможе ефективно вирішувати проблеми новонароджених.

Для відділення було придбано три неонатальних пристрої для фототерапії НО-АФ-LED, призначені для лікування гіпербілірубінемії новонароджених, а також два сповивальних столи з верхнім підігрівом. Необхідне оснащення було закуплено коштом Дніпровського коксохімічного заводу.

«Ми реалізували наш черговий соціальний проект. Цього разу – допомогли пологовому відділенню 9-ї міської лікарні. Загалом же ми втілили цілу низку проектів: встановили вікна у дитсадок по вулиці Колеусівській, закупили обладнання для кухні дитсадка №3, придбали путівки в оздоровчий табір для дітей із малозабезпечених сімей міста. У планах також – встановлення спортивного майданчика, а також участь підприємства в програмі «Чисте місто», – зазначив директор з персоналу ПрАТ «ДКХЗ» Максим Педь.

«Ми тісно співпрацюємо із нашим промисловим підприємством, і я вдячний керівництву заводу за те, що вони відгукуються і вирішують соціально важливі завдання», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Це єдине в місті пологове відділення. Щороку тут проводять близько 1700 пологів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.