Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

Понад 27 тисяч українських родин перейшли на сонячні панелі

Кількість родин, які свідомо переходять на «чисту» енергію, зростає. Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Зокрема, у ІІІ кварталі 2020 року ще майже 2 тисячі домогосподарств вирішили встановити сонячні панелі та стати енергонезалежними і енергоощадними. Таким чином, кількість сімей, що використовують «чисту» електроенергію з енергії сонця, зросла на 8% і сягнула 27623.

Загальна потужність сонячних електростанцій приватних домогосподарств склала 712 МВт, з яких у ІІІ кварталі 2020 року було введено 53 МВт (це близько 40 млн євро інвестицій).

«За нашими оцінками, починаючи з 2015 року, домогосподарства  інвестували у сонячні панелі близько 560 млн євро. Це внесок у власну енергонезалежність та автономність, а також у розвиток масштабного українського ринку послуг та обладнання у «зеленій» енергетиці», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

«Завдяки СЕС домогосподарства не лише заощаджують на комунальних послугах, а й змінюють поведінку на енергоефективну. Адже вони розуміють, що кожен збережений, невикористаний кВт електроенергії дозволяє повертати вкладені інвестиції», – пояснив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Для всіх, хто теж цікавиться сонячними панелями для свого будинку, видано брошуру «Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини», розроблену Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики України». Завантажуйте брошуру та дізнавайтеся про переваги СЕС, покрокову процедуру їх встановлення, орієнтовний розрахунок витрат, а також потенційну економію.

Останнє редагування Вівторок, 27 жовтня 2020 11:36

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.