14°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9 km/h

USD 27.08   EUR 29.98
Новини 24

Понад 40 тисяч кам’янчан торік долучились до загальноміських спортивних заходів

Фахівці комунального закладу «Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння департаменту з гуманітарних питань міської ради провели в 2018 році 120 спортивних  заходів, у яких брали участь мешканці міста різних вікових категорій. Загалом – понад 40 тисяч учасників.

Основна  робота центру «Спорт для всіх» спрямована на формування у мешканців навичок здорового способу життя, збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою і спортом. Для досягнення цієї мети було проведено велику кількість різноманітних спортивних фестивалів.

Серед них: фестиваль спортивного танцю «Яскравий рух», традиційний легкоатлетичний пробіг пам’яті К. Патер-Розумовського, весняний «Велодень–2018». Уже два роки поспіль у Кам’янському проходить фестиваль «Богатирські ігри» за участю відомого у всьому світі силача  Василя Вірастюка та команди стронгменів з усієї України. Захопливий, грандіозний мотофестиваль екстремальних видів спорту було організовано на базі відпочинку «Лазурне», участь у ньому взяли байкери міста та області.

Традиційний фестиваль «Здорового способу життя» відбувся на території Самишиної балки. До Дня міста пройшов Фестиваль технічних видів спорту «Гран-Прі – Кам’янське». Також у місті вже 4 роки поспіль проводиться спортивно-патріотичний фестиваль за участю учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Завершив низку спортивних фестивалів осінній «Велодень», який поєднав учасників лівого і правого берегів Дніпра.

Крім цього, спортивні заходи регулярно проводились у школах та дитсадках міста, у пришкільних таборах відпочинку та в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.