18°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 58%

Вітер: 20 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

Портал для українців у Польщі

Останнім часом українці все частіше виїжджають на заробітки до Польщі. Більшість з них залишаються там на постійне проживання. Таких вже понад 1,3 млн. осіб. Але досить часто у них виникають проблеми через брак інформації щодо правових і практичних аспектів. Для полегшення з’явився Красіл – новий портал для українців Кракова і Сілезії.
Початок роботи ресурсу передбачений на другу половину квітня поточного року. Але ознайомитися з ним можна вже сьогодні за допомогою www.facebook.com/krasil.net.

Новий портал – це спільний проект журналіста Якуба Логінова (власкор “Дзеркала тижня” в Польщі і редактор порталу “Порт Європа”) і Міхала Родака з краківського порталу LoveKrakow.pl.

За офіційними даними у Кракові проживає 40 тис. українців, а у Верхній Сілезії - близько 150 тисяч. Але за неофіційними показниками їх може бути значно більше.

Офлайн-версія порталу www.krasil.net вже готова, про його офіційне відкриття буде повідомлено невдовзі на сторінці у соцмережі «Фейсбук» www.facebook.com/krasil.net.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.