17°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 69%

Вітер: 23 km/h

USD 27.08   EUR 29.98
Новини 24

Порушення на дорогах Дніпропетровщини фіксуватимуть лазерні прилади

На автодорогах державного значення та деяких вулицях міста Дніпра інспектори патрульної поліції області почали фіксувати швидкість автотранспорту за допомогою лазерного приладу «TruCAM».

Про це повідомляє Патрульна поліція Дніпропетровської області.

Пристрій містить алгоритм шифрування, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних.

Про використання приладу водіям повідомлятимуть встановлені дорожні знаки, які попереджають про фото-, відеофіксацію порушень Правил дорожнього руху. Зазначається, що у місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебувають службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Відповідно до частини 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год, тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень. Частина 3 цієї ж статті – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год – штраф у розмірі 510 гривень.

Головна мета, яку ставлять перед собою патрульні Дніпра, – навчити водіїв безпечної їзди, уникнути травматизму на дорозі та зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.

«Будьте обережні, керуйте відповідально та дотримуйтеся правил дорожнього руху», – закликають у поліції.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.