5°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 46%

Вітер: 9 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Посадовцям Кам’янського роз’яснили вимоги електронного декларування

У Кам’янській міській раді відбувся семінар-нарада щодо заповнення та подання електронних декларацій на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Уповноважені особи детально роз’яснили основні вимоги чинного законодавства, розповіли про найтиповіші помилки та надали методичні рекомендації.

Відкрила нараду заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міськради Світлана Колісніченко, яка наголосила на важливості правильного та своєчасного декларування.

Згідно з Законом України «Про запобігання корупції», усі посадовці органів державної влади та місцевого самоврядування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію за минулий рік.

Фахівці відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міської ради – начальник відділу Ігор Лушпай та головний спеціаліст-юрисконсульт Дар’я Каузова – інформували, що необхідно задекларувати в обов’язковому порядку, яким чином прописувати доходи членів родини та розкрили інші важливі питання.

Присутнім надали роз’яснення щодо окремих положень Закону України «Про запобігання корупції», а також попередили про відповідальність за порушення вимог законодавства. Закликали також стежити за сайтом Національного агентства з питань запобігання корупції, аби не пропустити важливих новин. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.