19°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 37%

Вітер: 20 km/h

USD 25.08   EUR 27.68
Новини 24

Посол з Казахстану завітав до Кам’янського

Сьогодні до міста завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв. У самій Україні посол ще зовсім недавно, проте вже встиг об’їхати чимало областей. До нашого міста дипломата братньої країни привело те, що саме тут навчався та проходив робітничу практику Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв. Посол розпочав свій візит з Кам’янської міської ради, далі за програмою – вище професійне училище, альма-матер Президента, а також урочисте відкриття великого волейбольного турніру.

Посол Казахстану зауважує – російсько-український конфлікт б’є і по економіці Казахстану. Сьогодні країна Сходу ставить собі за мету знайти шляхи налагодження торговельних відносин  Казахстану з Україною.

Посол зауважив – у 90-ті роки Казахстан пережив важкий період великих реформ. Подібне сьогодні відбувається і в Україні. Він каже: таке треба пережити і підкреслює - їхній лідер мудрий стратег, бачить в Україні великий потенціал для розвитку  і налаштований усіляко підтримувати братську державу. Наостанок представники Казахстану обмінялися із міською владою символічними подарунками.

Місто отримало Символ Казахстану – Семирук, птаха життя та щастя.

Заступники міського голови висловили сподівання, що вже незабаром птах принесе вдачу Кам’янському.

Автор: Анна Шостак

1 коментар

  • CharlesBof
    CharlesBof Субота, 26 серпня 2017, 21:33 Коментувати

    wh0cd777794 medication metformin click here citalopram 20mg

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.